1960 yılında faaliyete geçen firmamız, ofis mobilyası ve aksesuarları, oturma grupları, makam ve personel sistemleri üretimi, pazarlaması ve ihracatı üzerine hizmet vermektedir. 2010 yılı itibariyle yeniden yapılanarak, gerek kurumsal gelişme ivmesi gerekse üretim ve satış hacmi itibari ile Türkiye ofis mobilyası sektörüne yön veren firmalardan biri oldu.

Ofis mobilyasında modern ve özgün bir marka yaratmayı hedefleyen firmamız, uzun süren tasarım çalışmaları sonucunda; kalite, estetik ve işlevselliği tek bir konsept çerçevesinde bütünleştirdiği ürünlerini DİNÇER markası ile pazara sundu. Ofis mobilyasındaki küresel trendlere paralel olarak ürün gamı sürekli genişleyen firmamız, kısa zamanda tasarımcı, mimar ve iş çevrelerinin ilk tercihleri arasına yerleşti. Yurt içi ve yurtdışında uluslararası ölçekli pek çok projeye imza atarak bulunduğu sektörlere önderlik eden yüzlerce firmanın kurumsal kimliklerini tamamlamak için seçtiği marka oldu.

Firmamızın amacı; müşterinin mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, kullanıcının ihtiyaçlarına en uygun ürünleri önererek projelendirmek ve ekonomik şartlara uyum sağlayacak şekilde tecrübe, kalite ve estetikten ödün vermeden mekânlar sunmaktır.

Dinçer Ofis, günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir. Yaratan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda farklılık yaratır.

Sizlerle bilgi ve deneyimlerimizi paylaşabileceğimiz projelerinizde birlikte çalışmayı ümit ederiz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

WHATSAPP HATTI